(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-21 13:40

mercedes s 320 año 97 valorado en 3000 euros.

(Nr 2169567)

Marka i model:

mercedes s 320 del 1997

Waga w kg (łączna):

1800.00

Dystans: 1543.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Trzeba pamiętać również, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Saragossa, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mannheim, 68161, Niemcy

Termin elastyczny