(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-22 23:17

Mercedes S Class (Nr 2406880)

Mercedes S Class

Marka i model:

S%))

Waga w kg (łączna):

1000.00

Dystans: 4442.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się często, kiedy nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, np. z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać także, iż faktyczna masa przyczepy nie może przerastać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Paryż, 75000;75001;750, Francja

10 mar 2018

Adres i termin dostawy

Tbilisi, Gruzja

Termin elastyczny