(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-09-04 11:47

Mercedes Sprinter

(Nr 2006747)
Mercedes Sprinter

Długość [m]:

7,7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

3890.00

Dystans: 1638.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

            Przewóz pojazdu osobowego to łatwizna. Gdy posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, choćby na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, quada, skuter wodny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet samolot, albo po prostu masz niezapakowany rower, wtedy zaczynasz mieć dylemat ze znalezieniem profesjonalnej firmy. Aukcja transportowa Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu trudności. Dlatego, że posiadamy w bazie bardzo dużo różnych przewoźników z różnorodną flotą pojazdów, więc bez wątpienia znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przewieźć twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada wielkości.

            Aby otrzymać zlecenia dopasowane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najstaranniej przedstawić urządzenie. To pozwoli przewoźnikowi zbadać, czy posiada należyty wóz, aby taki przewóz zrealizować. W przypadku, jeżeli wymiary lub ciężar aut przekraczają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy muszą mieć odpowiednie certyfikaty, a w trakcie przewozu konieczna jest obecność pilota. Kluczowe jest również zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i może sam wjechać na naczepę, czy też, np. ma uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

        Cena za przewóz urządzenia w portalu Clicktrans nierzadko jest niższa niż typowe stawki na rynku transportowym. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym prawie 950 kilometrów został wykonany za 900 , czyli aż o 500 PLN taniej niż przeważnie taki transport wynosi

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

London, United Kingdom

Termin elastyczny