(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2017-09-04 11:47

Mercedes Sprinter

(Nr 2006747)
Mercedes Sprinter

Długość [m]:

7,7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

3890.00

Dystans: 1638.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Transport auta osobowego to łatwizna. Gdy posiadasz do przewiezienia coś o mniej standardowych kształtach, czyli na przykład maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub części do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może masz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niezapakowany rower, wtedy zaczynasz mieć problem z wyborem odpowiedniej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu problemów. Ponieważ posiadamy w serwisie tysiące różnorodnych przewoźników z rozmaitą flotą wozów, więc bez wątpienia pojawią się przewoźnicy, którzy będą w stanie zabrać twój ładunek niezależnie od tego, jak niestandardowe ma gabaryty.

    Żeby otrzymać ogłoszenia dobrane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najprecyzyjniej opisać maszynę. To ułatwi przewoźnikowi zweryfikować, czy posiada należyty wóz, żeby taki przewóz uskutecznić. W sytuacji, jeżeli gabaryty lub waga samochodów przerastają parametry możliwe w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy mają obowiązek posiadać specjalne uprawnienia, a w trakcie transportu wymagana jest obecność pilota. Istotne jest ponadto zdefiniowanie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i potrafi sam wjechać na naczepę, czy też na przykład ma awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport sprzętu w serwisie Clicktrans z reguły jest mniejsza niż standardowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym prawie 950 kilometrów został wykonany za 900 PLN, czyli blisko 500 złotych taniej niż zazwyczaj kosztuje.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny