(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-16 22:24

mercedes sprinter

(Nr 2160876)

Marka i model:

mercedes sprinter

Waga w kg (łączna):

2500.00

Budżet zlecenia [€]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1292.00 km

Informacje dodatkowe:

no tengo prisa transporte economico estoy tramitando

Oferty od Przewoźników (0)

800 €

ID firmy: 64438
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 02:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-20 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się często, gdy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Torino, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gandia, Hiszpania

Termin elastyczny