(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-21 20:11

Mercedes Sprinter 2008 r Maxi

(Nr 2170548)
Mercedes Sprinter 2008 r Maxi

Marka i model:

Mercedes Sprinter Maxi

Waga w kg (łączna):

2100.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1657.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 208212
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-11-2017, 02:51

Załadunek możliwy w terminach:

2017-11-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-12-01, 20:00

Opis oferty:

Przewoźnik posiada koncesje OCP

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, jak nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać również, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Malbork, 82-200, Polska

Termin elastyczny