(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-04 21:17

Mercedes sprinter Volkswagen Ltek

(Nr 2256570)
Mercedes sprinter Volkswagen Ltek

Marka i model:

Mercedes sprinter i volkswagen Lt obydwa blaszki

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1183.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam transport będzie obejmował obydwa samochody albo któryś z nich waga dokładnie nie znana obydwa blaszki maxi

Oferty od Przewoźników (0)

4200 zł

ID firmy: 40965
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-01-2018, 19:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-16 do 2018-01-17

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-01-17, 19:08

Opis oferty:

witam, w czwartek moge ladowac potrzebna pomoc w zaladnku niemam najazdow

Cena (zawiera VAT): 4200 zł

Wiadomości:

7999 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 14:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 7999 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się najczęściej, gdy nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas transportu. Należy nie zapominać również, że właściwa waga naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Ahorn, 74744, Niemcy

Od 4 sty 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Biała Podlaska, 21-500, Polska

Termin elastyczny