(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-06 13:35

Mercedes vaneo

(Nr 2012417)

Marka i model:

Mercedes viano

Waga w kg:

4500.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1562.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się często, jeżeli nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Wypada nie zapominać również, że faktyczna masa naczepy nie może przekraczać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Weatherby, Sewell, LU6 2AP, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny