(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-22 18:21

Mercedes Vito

(Nr 2997944)
Mercedes Vito

Marka i model:

Mercedes Vito

Waga w kg (łączna):

2800.00

Budżet zlecenia [€]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2935.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1299 €

ID firmy: 703563
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-07-2018, 20:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-23 do 2018-08-31

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1299 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu uwidacznia się niekiedy, jeżeli zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać również, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Cluj-Napoca, Rumunia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Stevenston, KA20, Wielka Brytania

Termin elastyczny