(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-26 12:09

mercedes vito 120 cdi

(Nr 2416452)
mercedes vito 120 cdi

Marka i model:

mercedes vito lang Largo (mm)4990 Ancho (mm)1900

Waga w kg (łączna):

1800.00

Budżet zlecenia [€]:

750

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2414.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

999 €

ID firmy: 703563
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-03-2018, 16:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-16 do 2018-04-20

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 999 €

Wiadomości:

1900 €

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 12:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 1900 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się często, jeżeli nabywamy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać także, że właściwa waga naczepy nie powinna przerastać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Ketzin/Havel, 14669, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Molina de Segura, Hiszpania

Termin elastyczny