(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-16 14:33

mercedes vito w639

(Nr 2159844)
mercedes vito w639

Marka i model:

mercedes vito w639 anglik,

Waga w kg (łączna):

1650.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 436.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, że właściwa waga przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Tomaszów Mazowiecki, 97-200, Polska

Od 17 lis 2017 do 19 lis 2017

Adres i termin dostawy

Zielona Góra, Polska

Termin elastyczny