(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-27 07:16

Mercedes w220

(Nr 1924489)
Mercedes w220

Marka i model:

Mercedes w220

Waga w kg (łączna):

1850.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 908.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 18:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości: (1)

Marcin S. (Zleceniodawca)
27-07-2017, 23:28
Troszku drogo.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się niekiedy, jak kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w czasie transportu. Wypada pamiętać również, że rzeczywista masa naczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Hiddenhausen, Niemcy

Od 3 sie 2017 do 4 sie 2017

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

5 sie 2017