(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 10:55

Mercedesy

(Nr 1822820)
Mercedesy

Marka i model:

Mercedes s

Waga w kg:

1700.00

Dystans: 2238.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuje regularnego transportu z Irlandii ( Dublin) do Polski( okolice Krakowa) na 8-9 aut. Auta są na chodzie.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu pojawia się często, jeśli kupujemy nowy wóz lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Dublin, Irlandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny