(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-05 13:18

Mesa

(Nr 2258360)

Długość [m]:

2.25

Szerokość [m]:

1.20

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 310.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 13:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-05

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-02-05, 13:19

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do zupełnego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. mokrą gąbką. Potem należałoby rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa niepewne, gdyż części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład sofa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich obiektach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy świetnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie wymiary zebranych do transportu mebli, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Kadyks, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mérida, 06800, Hiszpania

Termin elastyczny