(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 19:47

mesa de comedor y escritorio

(Nr 1992617)
mesa de comedor y escritorio

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

75

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 617.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, gdyż uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. wilgotną gąbką. Potem warto rozważyć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu mebli, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Vitoria-Gasteiz, Hiszpania

Od 30 sie 2017 do 31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Riola, Hiszpania

Od 1 wrz 2017 do 4 wrz 2017