(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-06 19:50

Mesa o banco de trabajo de madera

(Nr 2013308)
Mesa o banco de trabajo de madera

Długość [m]:

2,10

Szerokość [m]:

42

Wysokość [m]:

68

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 650.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia oraz konieczności zakupu nowego umeblowania.

    Na początek, jak przewozimy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. mokrą szmatką. Później wypadałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, albowiem części bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak przykładowo łoże, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu mebli, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Arjona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

La Joyosa, Hiszpania

Termin elastyczny