(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-28 19:27

Mesa y libreria antuaguas de Lisboa a Gijón

(Nr 1466042)
Mesa y libreria antuaguas de Lisboa a Gijón

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

85

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 793.50 km

Informacje dodatkowe:

Necesitamos se recogen en dos tiendas en Lisboa una mesa y una librería antuguas y se transportan a un domicilio en Gijón, Asturias.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż nieprawidłowości w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jak przewozimy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, ponieważ elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich meblach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby wyszukać wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu mebli, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Portugal, Lisboa, 1990-254

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Gijón, 33206

Termin elastyczny