(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-28 11:47

Messegut

(Nr 2327648)
Messegut

Długość [m]:

13.5

Szerokość [m]:

2.40

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

25000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

alles auf Paletten

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Full truck load

     Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zwłaszcza firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę najważniejszych rzeczy.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz rozładunku towaru. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, trzeba by uściślić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Gdy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich świadectw, jak również w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej wystawione, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Neusäß, 86356, Niemcy

15 lut 2018

Adres i termin dostawy

Dusseldorf, 40213, Niemcy

16 lut 2018