(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-28 11:47

Messegut

(Nr 2327648)
Messegut

Długość [m]:

13,5

Szerokość [m]:

2,40

Wysokość [m]:

4

Waga w kg (łączna):

25000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

alles auf Paletten

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 16:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Paweł L.

Cena (zawiera VAT): 1000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zwłaszcza firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę najważniejszych rzeczy.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz rozładunku towaru. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, trzeba by uściślić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Gdy pragniemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich świadectw, jak również w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej wystawione, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Neusäß, 86356, Niemcy

15 lut 2018

Adres i termin dostawy

Dusseldorf, 40213, Niemcy

16 lut 2018