(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-31 09:42

metal cabinet

(Nr 1998872)
metal cabinet

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

600

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1399.00 km

Informacje dodatkowe:

Half Pallet with solid server case. collect from address in Ashford Kent. to Warehouse in Barcelona area for collection. -

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia i potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, jeśli przewozimy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo mokrą gąbką. Potem warto zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, albowiem elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich meblach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając szczególną uwagę na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu mebli, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Ashford, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny