(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-09-05 15:14

Metalowa brama wjazdowa dwuskrzydłowa

(Nr 2010188)
Metalowa brama wjazdowa dwuskrzydłowa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0,15

Wysokość [m]:

1,6

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 2209.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam chciałbym wycenić przewóz bramy wjazdowej dwuskrzydłowej do Bergen w Norwegii. Skrzydła będą rozmontowane i zapakowane razem lub osobno wg preferencji przewoźnika, całość to około 100-130kg Pomoc przy załadunku. Wysyłka byłaby za około 6-9 tygodni ale muszę wiedzieć jak najszybciej żeby przedstawić ofertę klientowi.

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

ID firmy: 71200
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-09-2017, 11:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-01 do 2017-10-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości: (1)

Tomasz J. (Przewoźnik)
21-09-2017, 13:54
odbiór możliwy 6 - 8 października
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Przewóz urządzeń przemysłowych jest pojęciem szalenie powszechnym i dość niełatwym przy realizacji. Wynika to najczęściej z wielkości i wagi takich urządzeń, które w zależności od zastosowania istotnie się różnią, a mogą uzyskiwać wysoce duże wartości. Do ich transportowania zazwyczaj są wskazane profesjonalne pojazdy przystosowane do przewozu ładunków o potężnych formatach. W przypadku takich przewozów często potrzebne będzie zezwolenie na przejazd. Wypada skonsultować się w tej kwestii z wybraną firmą przewozową, aby uniknąć skonfiskowania maszyn w trakcie jazdy przez policję. W momencie, gdy szukamy tego typu transportu, opłaca się wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki Clicktrans, do twojego zlecenia przewozu ma wgląd bardzo dużo różnych przewoźników mających wszelkiego typu wozy, a poprzez system licytowania zleceń, zdarza się otrzymać szczególnie korzystną stawkę za transport. W sytuacji przewozu urządzeń za granicę, do UK czy Niemiec, koszt takiego zlecenia to około 1,28 złotych za kilometr. Ze względu na fakt, że urządzenia takie jak kombajny, transformatory czy pozostałe pojazdy rolnicze lub budowlane, bywają ładunkami dużej wartości, dobrze jest wyłonić przewoźników, którzy posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego towaru.

Adres i termin nadania

Pruchnik, 37-560, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paradis, 5058, Norwegia

Termin elastyczny