(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-09-05 15:14

Metalowa brama wjazdowa dwuskrzydłowa

(Nr 2010188)
Metalowa brama wjazdowa dwuskrzydłowa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0,15

Wysokość [m]:

1,6

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 2209.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam chciałbym wycenić przewóz bramy wjazdowej dwuskrzydłowej do Bergen w Norwegii. Skrzydła będą rozmontowane i zapakowane razem lub osobno wg preferencji przewoźnika, całość to około 100-130kg Pomoc przy załadunku. Wysyłka byłaby za około 6-9 tygodni ale muszę wiedzieć jak najszybciej żeby przedstawić ofertę klientowi.

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

14-09-2017, 11:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-01 do 2017-10-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości: (1)

VipTour
21-09-2017, 13:54
odbiór możliwy 6 - 8 października
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i urządzeń przemysłowych

    Przewóz maszyn przemysłowych jest pojęciem bardzo powszechnym i względnie zawiłym do realizacji. Wynika to w głównej mierze z rozmiarów oraz wagi tych urządzeń, które w zależności od przeznaczenia zasadniczo się różnią, a mogą uzyskiwać szczególnie pokaźne parametry. Do ich transportowania zazwyczajwskazane profesjonalne pojazdy dopasowane do transportu towarów ponad przeciętne wymiary. W sytuacji takich przewozów zdarza się, że obowiązkowe będzie zezwolenie na przejazd. Wypada przedyskutować tą sprawę z wyszukaną firmą przewozową, żeby uniknąć zatrzymania sprzętu na trasie przez policję. W przypadku, kiedy poszukujemy tego typu transportu, warto wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki giełdzie, do twojego zlecenia przewozu posiada wgląd bardzo mnóstwo różnych firm mających wszelkiej maści pojazdy, a poprzez system licytowania ofert, zdarza się zdobyć szczególnie tanią stawkę za usługę. W wypadku przewozu urządzeń za granicę, do Anglii lub Niemiec, cena takiego zlecenia to blisko 1,28 zł/km. Ze względu na fakt, że maszyny takie jak kombajny, transformatory czy pozostałe pojazdy rolnicze i budowlane, ładunkami kosztownymi, warto wybrać przewoźników, którzy posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego towaru.

Adres i termin nadania

37-560 Pruchnik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bergen, Norwegia

Termin elastyczny