(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mexico (Nr 5962884)

mexico

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

250

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1679.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Kansas, Wichita

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Meksyk, Chihuahua, El Mimbre

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, warto wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).