(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2018-01-26 20:17

microalmazara

(Nr 2324580)
microalmazara

Wysokość [m]:

1300

Waga w kg (łączna):

370.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 868.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

890 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 08:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 890 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego typu – stanowią podstawę, na której bezproblemowo można przewieźć małe pakunki oraz przedmioty. Transport paletowy to głównie wykorzystywana metoda transportu dużej ilości towarów. Za pomocą palet głównie transportuje się towary powyżej 70 kg – bramki metalowe, skrzynki, artykuły budowlane, itd. Aby dobrze wycenić transport towaru na paletach, dobrą praktyką jest posłużyć się portalem Clicktrans.pl, dzięki temu uzyskamy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie na paletach. W szacowaniu kosztów transportu kluczowe znaczenie miewa liczba palet, waga towaru i typ transportowanych rzeczy. Ładunki znajdujące się na paletach wynoszone są za pomocą wózka widłowego.

Europalety oraz inne typy palet

    Przy transporcie na paletach jest na pierwszym miejscu europaleta, opisywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta ma wielkość 800x1200x150 milimetrów oraz jest wykonana z drewna. Przy przewozie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 milimetrów. Palety przeznaczone do transportu w kontenerach mają wielkość 1135x1133 mm. W przemyśle chemicznym wykorzystuje się za to palety spełniające normy CP. Palety zrobione z drewna w ostatnich latach zastępowane są paletami wykonanymi z plastyku, które posiadają okres przydatności do10-15 lat.

Koszt transportu palet w Polsce
    Przeciętna cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 PLN, a to wynosi 57 gr na kilometr.

Ceny przewozu palet na trasach międzynarodowych

    Przewóz palet po za granicami Polski to przeciętny koszt 581 złotych, a to wynosi 46 gr. na km.

Adres i termin nadania

Palma, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nueva Carteya, 14857, Hiszpania

Termin elastyczny