(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-07-24 18:51

Microondas

(Nr 1920319)
Microondas

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

30

Waga w kg:

12.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1175.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu możemy skwalifikować na dwa typy: artykuły elektryczne dużych formatów takich jak pralki, zmywarki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu urządzeń AGD

    Kiedy zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz martwić się o odpowiednie zabezpieczenie sprzętu. W sytuacji, kiedy planujesz przetransportować sprzęt AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, aby ustrzec się zniszczeń oraz zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Zamrażarki należy odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, należy wyjąć oraz popakować osobno. W przypadku transportu pralki wypada zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD powinno się pozamykać i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a rogi lodówki osłaniamy styropianem. Artykuły wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, wagi oraz stanu technicznego artykułu AGD. Innym czynnikiem oddziaływującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 . Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt zaledwie 100 . Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ferrara, Włochy

Termin elastyczny