(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-07-24 18:51

Microondas

(Nr 1920319)
Microondas

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

12.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1175.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Artykuły AGD, czyli sprzęty dla domu można podzielić na 2 gatunki: artykuły elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu urządzeń AGD

    Jeśli zamawiasz transport produktów AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o odpowiednie osłonięcie artykułu. W przypadku, gdy planujesz przetransportować sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj szczególną uwagę, aby uchronić się od zniszczeń oraz zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po urządzeniu.

    Lodówki powinno się rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, należy wyjąć i spakować oddzielnie. W momencie transportu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba pozamykać i zakleić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące oraz kartony – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Artykuły wysokie przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Cena przewozu AGD zależy przede wszystkim od gabarytów, masy i działania urządzenia AGD. Kolejnym elementem wpływającym na koszt jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ferrara, Włochy

Termin elastyczny