(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-01 12:48

mienie przesiedleńcze

(Nr 2907112)
mienie przesiedleńcze

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1263.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pakunków, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego mienia.

 

Adres i termin nadania

Charków, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny