(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 14:08

mięso (Nr 2745520)

mięso

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

3.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1595.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, warto opublikować darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 24 maj 2018 do 25 maj 2018

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Od 24 maj 2018 do 25 maj 2018