Mieszadło i pompa (Nr 6018766)

Mieszadło i pompa

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

1300

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1153.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Charubin

Od 18 maj 2020 do 22 maj 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Szlezwik-Holsztyn, Kappeln

Od 19 maj 2020 do 24 maj 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna umiejętnie zabezpieczyć sprzęt, aby ustrzec się zniszczeń, zarysowań jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

Cena przewozu urządzeń i sprzętu jest zależna często od gabarytu i ciężaru przedmiotu oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Nierzadko przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania przepisowych uprawień jak i profesjonalnej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z wydatkiem prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na jeden km na trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za transport maszyn płacimy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.