(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mieszkanie (Nr 4755124)

mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1662.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Oksytania, Lamalou-Les-Bains

25 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Żagań

30 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pudeł, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.