(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mieszkanie (Nr 4895210)

Mieszkanie

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 3494.00 km

Adres i termin nadania

Finlandia, Länsi-Suomi, Alahärmä

Od 13 wrz 2019 do 14 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Irlandia Północna, Omagh

Od 20 wrz 2019 do 22 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na parę pakunków, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego majątku.