Mieszkanie (Nr 5673887)

Mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 1482.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Region Flamandzki, Zulte

10 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Jasło

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały izolujące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.