(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mieszkanie (Nr 6378935)

Waga w kg (łączna):

115

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1742.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Carterton

Od 5 sie 2020 do 11 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Wilkowice

Od 6 sie 2020 do 16 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na parę pakunków, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.