Mieszkanie 1 pokój plus rowery i wyposażenie (Nr 6396601)

Mieszkanie 1 pokój plus rowery i wyposażenie

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

14 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Madeira, Porto Santo

19 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego mienia.