(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-07-27 09:40

mieszkanie 1 pokojowe

(Nr 1924653)
mieszkanie 1 pokojowe

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

750

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

termin druga połowa sierpnia.

Oferty od Przewoźników (0)

750 zł

ID firmy: 61847
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 12:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-07-31

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-31, 12:07

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce izolujące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny