mieszkanie 1-pokojowe (Nr 6544748)

mieszkanie 1-pokojowe

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1880.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

15 paź 2020

Adres i termin dostawy

Irlandia, Cork, Skibbereen

30 paź 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego mienia.