(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mieszkanie 14 palet (Nr 4496977)

mieszkanie 14 palet

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1997.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Lacjum, Rzym

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pudeł, aby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie twojego majątku.