(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mieszkanie 2 pokojowe (Nr 4808148)

Mieszkanie 2 pokojowe

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1444.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Biała Podlaska

Od 12 wrz 2019 do 13 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Luksemburg, Grevenmacher, Junglinster

Od 14 wrz 2019 do 15 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pudeł, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego mienia.