(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

mieszkanie 2-pokojowe (Nr 6022121)

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1115.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, North Brabant, Lage Zwaluwe

26 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Tarnów Opolski

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego mienia.