(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mieszkanie 2-pokojowe (Nr 6440900)

Mieszkanie 2-pokojowe

Waga w kg (łączna):

4500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1630.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Region Flamandzki, Gandawa

Od 24 sie 2020 do 29 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Krasnopol

Od 1 wrz 2020 do 11 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę kartonów, aby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego mienia.