(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mieszkanie 2 pokojowe bez mebli + telewizor (Nr 6721138)

Mieszkanie 2 pokojowe bez mebli + telewizor

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1563.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 28 paź 2020 do 29 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Płock

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na kilka pakunków, aby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.