(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mieszkanie 3.5 pokojowe (Nr 4719344)

Mieszkanie 3.5 pokojowe

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1151.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Böblingen

Od 5 sie 2019 do 18 sie 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Walia, Penarth

Od 5 sie 2019 do 18 sie 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego dobytku.