(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-05-31 23:36

mieszkanie 3 pokoje

(Nr 1822286)
mieszkanie 3 pokoje

Waga w kg:

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1749.00 km

Informacje dodatkowe:

przeprowadzka w pierwszej polowie lipca, prawdopodobnie jakoś 6/7 lipca. do przewiezienia meble, rowery, dużo kartonow, ogolnie bedzie tego dosc duzo - jak z duzego mieszkania lub malego domu. pare szaf, fotele, lozko, dywany, regaly, sofa albo dwie, duze biurko itd, regały itd. (wage 1000kg w formularzu zgadywalam, bo nie wiem ile to wazy)

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 472361
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 01:06

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zapraszam do skorzystania z usług jesteśmy z Piły wiec mamy niedaleko . Pełne ubezpieczeniowy mowa papiery cmr wszystko na życzenie klienta zapraszam

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

4000 zł

ID firmy: 64438
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-06-2017, 16:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-01 do 2017-07-23

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4000 zł

Wiadomości: (2)

Jaroslaw G. (Przewoźnik)
03-06-2017, 16:47
Witam. Oferuję transport od drzwi do drzwi ubezpieczony i bezpośredni Ocp 350000 eur. Gwarancja terminu oraz solidności. Zapraszamy.
Jaroslaw G. (Przewoźnik)
03-06-2017, 16:49
Witam. Podstawiam Państwu w tej cenie zestaw 4,2x2x2 + 4,5,x2x2 także ze na pewno gabarytowo wszystko się zmieści oraz najważniejsze wagowo 4,5 T ładunku . zapraszamy.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś mebli.

     Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Abingdon, Wielka Brytania

Termin elastyczny