(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-17 16:46

mieszkanie 3-pokojowe

(Nr 2162202)
mieszkanie 3-pokojowe

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

8

Dystans: 897.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić książki na parę kartonów, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego majątku.

Adres i termin nadania

Rheurdt, 47509, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Konin, Polska

Termin elastyczny