(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-21 10:40

mieszkanie 3 pokojowe

(Nr 2169039)
mieszkanie 3 pokojowe

Waga w kg (łączna):

6000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 609.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pudeł, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Dijon, 21000, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Eindhoven, Holandia

Termin elastyczny