(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

mieszkanie 3 pokojowe (Nr 5143630)

mieszkanie 3 pokojowe

Waga w kg (łączna):

3000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 727.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Turyngia, Bad Langensalza

16 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Antoniew

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę pakunków, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.