Mieszkanie 3 pokojowe (Nr 6466247)

Mieszkanie 3 pokojowe

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 8.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wałbrzych

25 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wałbrzych

25 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.