(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Mieszkanie 3-pokojowe + piwnica (Nr 6366674)

Mieszkanie 3-pokojowe + piwnica

Waga w kg (łączna):

3499

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Dystans: 927.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Wiesbaden

Od 31 sie 2020 do 11 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Żory

Od 31 sie 2020 do 12 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka pakunków, żeby prościej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie waszego majątku.