(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-06-28 20:26

Mieszkanie 3 pokojowe, winda, bez lodówki ani pralki. Rozmontowane meble, rowery itp. (Nr 2899032)

Mieszkanie 3 pokojowe, winda, bez lodówki ani pralki. Rozmontowane meble, rowery itp.

Waga w kg (łączna):

1300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 370.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę kartonów, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny