(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-03 20:55

Mieszkanie 30m2

(Nr 2254245)
Mieszkanie 30m2

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1645.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na parę pakunków, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

25 mar 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny