(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-25 07:53

mieszkanie 4 pokojowe

(Nr 3009324)

Waga w kg (łączna):

3500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 287.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Thusis, 7430, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bösingen, Szwajcaria

Termin elastyczny