mieszkanie 4pokojowe+ narzędzia (Nr 5570271)

mieszkanie 4pokojowe+ narzędzia

Waga w kg (łączna):

3.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Dystans: 1626.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Crawley Down

Od 6 kwi 2020 do 9 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Łobzów

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę kartonów, żeby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.