(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Mieszkanie 70 m (Nr 5052038)

Mieszkanie 70 m

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 351.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Od 25 wrz 2019 do 30 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na parę kartonów, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego mienia.