(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

mieszkanie 80m (Nr 2975916)

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 1446.00 km

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Zurych, Stäfa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Bojano

Termin elastyczny


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.